Konuşan Tom Altın Peşinde

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut244.4 MB
  • Sürüm4.1 ve üzeri
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciOutfit7
Android cihazınızda oynayacağınız bu sefer ki macerada çılgın Tom altın peşine düşüyor.

Konuşan Tom Altın Peşinde mobil oyununda çılgın Tom yine macera peşinde. Oyunu Android  mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunda Tom altın toplamak için eşsiz bir maceraya giriyor. Oyunda sadece konuşan Tom değil aynı zamanda konuşan Angela'da  bulunuyor. İkisinden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Altınlarınıza dikkat edin Tom ya da Angela her an altınlarınızı çalabilirler.

Bazen araçları ile bazense koşarak altınları toplayarak hazinenizi doldurabilirsiniz. Bu zorlu mücadelelerde kahramanlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Sizde farklı ortamlarda farklı karakterler ile koşarak çevrenizde bulunan altınların hepsini toplayabilirsiniz. Oldukça hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Toplanmak için altınlar sizleri bekliyor. Bu macera da en fazla altını toplayan kişi siz olabilirsiniz. Sevimli karakterleriniz yönlendirmek için sizleri bekliyor. 

Oyun piyasasının en başarılı şirketlerinden biri olan Outfit7 stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Konuşan Tom Altın Peşinde mobil oyununda sevimli karakterleri yönlendirerek çevrenizdeki tüm altınları toplamak için elinizden gelen çabayı göstermeniz gerekecektir. Siz de Tom, Angela ve diğer karakterleri yönlendirerek başarılı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Konuşan Tom Altın Peşinde indir