Konuşan Tom Altın Peşinde

Ücretsiz Koşu Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 138 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Outfit7 Limited
Eyvah soyuldun! Hiç korkma konuşan Tom ve konuşan Angela soyguncuyu hemen yakalayacaktır. Onlar soyguncuyu kıstırıp altınlarını ondan geri alırken sende bu sonsuz koşu oyununu keşfedebilirsin.

Hayallerindeki evi inşa etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Altınını geri almak için soyguncunun peşinden koşman yeterli.

Güç toplayabileceğin yol

Altını almak için koşarken yoldaki güçler seni bekliyor olacak. Alt geçit tünellerinden geçerek farklı dünyaları keşfedebilirsin. Farklı koşma tarzları da bulmak senin elinde. Bu kadar uğraştığına değecek hayalindeki ev inşa edebileceksin. Aksiyonla dolu, aile dostu bu oyunda gizli hazineyi ve ödülleri kazanmak için kasaları açman gerekli. Bu kasaları açmak için var gücünle koşman gerekli.

Konuşan Tom yalnız değil

Konuşan Tom, Konuşan Angela, Konuşan Ginger, Konuşan Hank ve Konuşan Benn' de seninle birlikte. Onlarla birlikte koş, zıpla ve eğlenmene bak.

Uygulama içi satın alma içeren bir oyundur.

İPUCLARI

Sizler için birkaç ipucu verebiliriz.

SULU TOM: Suları sıçrat ve soyguncuyu yakala!

YAN DÜNYA: Su Parkı boyunca suları sıçratarak hızla ilerle!

Koşarak eğleneceğin bu oyunda koşmanın karşılığını elbette alacaksın. Güçler sayesinde planladığın ve hayal ettiğin evi alabileceksin. Alt geçit tünellerinden geçerek tek bir koşuda neler keşfettin sende inanamayacaksın. Hayallerindeki evi inşa etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Altınını geri almak için soyguncunun peşinden koşman yeterli.

Konuşan Tom altın peşinde tam sizlere göre bir oyun. Hem eğlendirip hem de rekabet duygusunu veren bu oyun da ipuçlarımızı dikkate almayı unutmayın.

Konuşan Tom Altın Peşinde indir